İnstagram Çoklu Hesap Kullanma

İnstagram Çoklu Hesap Kullanma

İçerisindeki özellikler ile oldukça geniş bir sosyal medya platformu olan instagram uygulamasının son çıkardığı özelliklerden bir tanesi de instagram çoklu hesap kullanma özelliği olmaktadır. Akıllı cep telefonu kullanıcıların neredeyse tamamının ilk tercih ettiği uygulamaların başında gelen instagram, artık kullanıcılarına birden fazla instagram hesabı kullanma imkanı da sunuyor. İnstagram uygulamasının bu özelliği sayesinde artık instagram platformu üzerinde birden fazla hesap açabilir ve hesaplarınız arasında hızlı ve kolay geçiş yapabilirsiniz.

Sıkı bir instagram kullanıcısı iseniz ve eğer birden fazla instagram hesabına ihtiyacınız var ise bu artık instagram platformunda mümkündür. İnstagram çoklu hesap açma ve hesaplar arası geçiş yapma gibi tüm özellikler hakkında sizler için araştırma yaptık ve yazımızın devamında tüm ayrıntıları sizler ile paylaştık.

 

İnstagram Uygulamasında Çoklu Hesap Nasıl Açabilirsiniz?

İnstagram uygulaması üzerinde uygulamasının yapmış olduğu yenilikler doğrultusunda artık birden fazla hesap kullanabilirsiniz. Hızlı ve kolay olan izleyeceğiniz birkaç adım ile var olan instagram hesabınıza ek olarak yeni hesap ya da hesaplar açabilir ve bu hesaplar arasında hızlı geçiş sağlayabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şöyledir;

  • Öncelikle var olan instagram hesabınıza giriş yapın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Ayarlar” menüsüne gidin.
  • “Ayarlar” menüsünde aşağıya doğru indiğinizde “Hesap Ekle” sekmesini göreceksiniz.
  • Bu aşamada önünüze instagram giriş ekranı gelecektir. Bu ekran üzerinde yeni bir instagram hesabı açabileceğiniz gibi aynı zamanda var olan başka bir instagram hesabınızın kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girerek ikinci bir hesabı uygulama üzerinden açabilirsiniz. Böylelikle instagram çoklu hesap kullanma özelliği rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İnstagram Çoklu Hesaplar Arasında Nasıl Geçiş Yapabilirsiniz?

İnstagram uygulaması üzerinde dilerseniz birden fazla instagram hesabı kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde çoklu instagram hesabı açabileceğiniz gibi aynı zamanda instagram çoklu hesap kullanma özelliği sayesinde instagram hesaplarınız üzerinde hızlı geçiş de yapabilirsiniz.

İnstagram uygulaması üzerindeki çoklu hesaplarınız arasında geçiş sağlayabilmek için profilinize girmeniz gerekmektedir. Profilinizde adınızın olduğu bölüme tıkladığınız takdirde çıkan menü üzerinden diğer hesaplarınızı görebilir ve hesaplarınız arasında da geçiş yapabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.