İnstagram Gönderiyi Dmden Arkadaşına Paylaşma

 

İnstagram Gönderiyi Dmden Arkadaşına Paylaşma

Özelliklerine sürekli bir yenisini ekleyen İnstagram sosyal medya uygulaması, fotoğraf, resim ve video gibi paylaşımlarım yapıldığı ve aynı zamanda arkadaşların direct (direk) mesaj ile mesajlaşabildiği bir sosyal medya platformu olarak gerek Türkiye’de gerekse dünya çapında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Uygulamaya getirilen özelliklerden bir tanesi de instagram gönderiyi dmden arkadaşına paylaşma özelliği oluyor. Kullanıcıların oldukça sevdiği bu uygulama oldukça sevilen ve işleyen bir özellik haline geldi.

İnstagram Gönderiyi Dmden Arkadaşına Paylaşma

İnstagram Gönderiyi Dmden Arkadaşına Paylaşma

Güncelleme öncesinde sadece yazı yazarak mesajlaşa görevi gören instagram direct mesaj uygulaması son yenilikler neticesinde artık sizlere beğendiğiniz ve paylaşmak istediğiniz resim, video ve fotoğraf gibi gönderileri direk mesaj bölümünden özel bir şekilde arkadaşınız ile paylaşabiliyorsunuz. Son dönemlerde popüler bir sosyal medya ve mesajlaşma programı olan instagram uygulamasını siz de kullanıyorsanız bu özelliği nasıl kullanabileceğinizi sizler için araştırdık ve sizler ile yazımızda paylaştık.

İnstagram Gönderiyi Arkadaşlarınıza Dmden Nasıl Gönderebilirsiniz?

İnstagram uygulamasının siz instagram kullanıcılarına sunduğu yeni özelliklerden birisi olan instagram gönderiyi dmden arkadaşına paylaşma özelliği ile artık instagram akışı üzerinde beğendiğiniz tüm gönderileri dmden arkadaşınıza ya da arkadaşlarınıza direk mesajdan gönderebilirsiniz. Bu sayede beğendiğiniz gönderileri sadece istediğiniz arkadaşlarınız ile özel olarak paylaşabilirsiniz. İnstagram gönderisini dmden arkadaşınızla paylaşmak için;

  • Öncelikle arkadaşınıza dmden göndermek istediğiniz gönderinin sol altında bulunan ve üçgen şeklinde olan işarete dokunun.

  • Önünüze bir kişi listesi gelecektir. Bu kişi listesinden istediğiniz kişiyi ya da grupları en fazla 15 kişi olmak şartı ile seçin.

  • Dilerseniz özel mesajınızı yazın ve gönderin.

Dm yolu ile akışta beğendiğiniz gönderileri sadece istediğiniz arkadaşlarınıza ve gruplarınıza göndermeniz bu kadar kolay ve hızlı oluyor.

İnstagram DM İle Neler Yapabilirsiniz?

İnstagram dm yai direct (direk) mesaj özelliği, adeta bir mesaj uygulaması formundadır. İlk zamanlarda kullanıcılar sadece bu uygulamayı instagram üzerinden mesaj yazmak için kullanıyorlardı. Ancak instagram gönderiyi dmden arkadaşına paylaşma özelliği ile birlikte instagram dm kullanılabilirlik alanı daha da genişliyor.

Dolayısıyla da instagram kullanıcıları henüz dm üzerinden görüntülü konuşma gibi özellikleri kullanamasalar da özel olarak mesajlaşabiliyor ve aynı zamanda arkadaşlarına özel olarak gönderi gönderebiliyorlar.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.