Instagram Kendi Kendine Takip Ediyor (çözüm)

Instagram üyeliklerinde kendiliğinden takip etme sorunu kullanıcıların izin verdikleri uygulamalar, olası cihaz virüsleri gibi sebeplerle yaşanıyor. Özellikle takipçi kazanmayı sağlayan yan uygulamaların sıkça neden olduğu instagram kendi kendine takip ediyor… DEVAMINI OKU

Instagram üyeliklerinde kendiliğinden takip etme sorunu kullanıcıların izin verdikleri uygulamalar, olası cihaz virüsleri gibi sebeplerle yaşanıyor. Özellikle takipçi kazanmayı sağlayan yan uygulamaların sıkça neden olduğu instagram kendi kendine takip ediyor (çözüm) ile sorun birkaç adımda çözülüyor. Öte yandan otomatik olarak takipçilerin oluştuğu hesapların kullanım güvenliği açısından da riskler oluşuyor. Kendiliğinden takip etme havuzlarına dahil olan kişiler sorunlarını çözmek adına instagram ayarları sekmesini kullanıyorlar. En yaygın otomatik takip sistemi olan instagram API izinleri bölümünü kontrol eden kişiler, izin verdikleri uygulamaların iznini kaldırarak ilk çözüm adımını uyguluyorlar.

API İzinleri Nasıl Kaldırılır?

Kendiliğinden takip etme sorununun en önemli nedeni olan instagram API izinlerini kaldırmak isteyen kullanıcılar ilk olarak üyeliklerine giriş yapmalılar. Bu işlemin ardından ayarlar alanından izinli uygulamalar bölümüne gelmesi gereken instagram kullanıcıları izin verdikleri uygulamaları kontrol ettikten sonra otomatik takip etme sorununu oluşturan uygulamayı kaldırarak sorunu çözebiliyorlar. Kendi kendine takip etmenin bir diğer nedeni olan kayıtlı şifre sorunu ise instagram API izinlerinin dışında takip etme sorununa neden olan bir diğer husus olarak göze çarpıyor.

Instagram Şifrenizi Değiştirin

Daha önce giriş yapılan yerler instagram üzerinde kendi kendine takip etme işlemini gerçekleştirebiliyor. Bu sorunu yaşayan kullanıcılar üyeliklerine giriş yaparak şifre değişimini gerçekleştirmeliler. Bu işlemin ardından daha önce giriş yapılan yerlerden otomatik çıkış sağlanır ve instagram hesabınız güvenli bir hale gelir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.