Instagram Toplu Dm Silme

Bu yazımızda sizlere ınstagram toplu dm silme konusu ile alakalı bilgiler vereceğiz. Instagram uygulaması üzerinden kişinin profiline gelmiş olan direkt mesajları yani Dm mesajları silmek isteniyor ise ve bunu tek… DEVAMINI OKU

Bu yazımızda sizlere ınstagram toplu dm silme konusu ile alakalı bilgiler vereceğiz. Instagram uygulaması üzerinden kişinin profiline gelmiş olan direkt mesajları yani Dm mesajları silmek isteniyor ise ve bunu tek tek yapıp uğraşmak yerine toplu bir şekilde silinmek isteniyorsa bilmesi gereken önemli 1 nokta var. Ne yazık ki Instagram uygulamasından Instagram Toplu direkt mesaj silme gibi bir kolaylık sağlayan tüm direkt mesajları silme gibi bir özellik bulunmamaktadır. Instagram mesajları topluca silinmek isteniyorsa profilde ki DM kutusuna girilerek mesajlar tek tek sola doğru kaydırılarak silinmesi gerekmektedir. Aksi halde Instagram uygulamasının kullanıcılarına sunmuş olduğu hızlı ve basit bir yöntem ne yazık ki bulunmamaktadır. Ancak android cihaz kullanan kullanıcılar için bütün mesajları silecek bir kaç çeşit uygulama bulunmaktadır.

Instagram Toplu DM Silme İçin Ne Yapılmalı?

Instagram toplu direkt mesaj silme işleminin yapılabilmesi için android cihazlarda belli başlı bir kaç uygulama yer almaktadır. Bu uygulamaları bulabilmek için cihazın mağazasına giderek arama yapılması gerekmektedir. Bu tür uygulamaları bulabilmek için Türkçe aramalar da yapılabilir fakat en fazla veri ve sonucu İngilizce aramalarda bulunabilir. Bu konuda da Instagram all messages remove ya da Instagram all direct mesaj delete, Instagram all direkt mesaj remove gibi aramalar yapılabilir. Bu şekilde kişinin karşısına çıkacak olan bazı uygulamalar kullanıcının işine yarayabilir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.