Instagram Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Düzenli instagram kullanımı beraberinde spam takipçileri de getirebiliyor. Aşırı sayıya ulaşan ve rahatsız edici bir hale gelen takipçileri tek tek silmek ise oldukça zahmetli ve yorucu bir iş haline geliyor.… DEVAMINI OKU

Düzenli instagram kullanımı beraberinde spam takipçileri de getirebiliyor. Aşırı sayıya ulaşan ve rahatsız edici bir hale gelen takipçileri tek tek silmek ise oldukça zahmetli ve yorucu bir iş haline geliyor. İnstagram kullanıcıları bu soruna karşı ınstagram toplu takipçi silme nasıl yapılır? sorusunu sıkça soruyorlar. IOS ve Android telefonlarda uygulamalar ile gerçekleştirilebilen toplu takipçi silme işlemi sayesinde, aşırı sayıya ulaşan ve rahatsız edici hale gelen takipçilerden kurtulmak mümkün hale geliyor.

Uygulamalar İle Toplu Takipçi Silmek

Takipçilerini azaltmak isteyen ve bu işlemi toplu olarak seçerek yapmayı amaçlayan instagram kullanıcıları IOS ve Android uygulamaları ile takipçi silme işlemlerini hızlıca gerçekleştirebiliyorlar. Follower silmek adına Android veya AppleStore arama alanlarına giderek delete followers instagram şeklinde arama yapmaları gereken instagram kullanıcıları seçecekleri uygulamalar ile işlemi gerçekleştirebilirler. Android telefonlarda silme işlemini Instant Cleaner veya Cleaner for Instagram Unfollow gibi uygulamalarla gerçekleştirebilen instagram kullanıcıları IOS’ta ise daha az seçeneğe sahip.

iPhone İle Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

iPhone telefon kullanıcıları için Cleaner for IG IOS instagram uygulaması takipçi silme işlemi için en iyi seçenekler arasında yer alıyor. Toplu bir şekilde takipçi silme işlemini yapma şansına Apple Store’dan uygulamayı indirerek sahip olabilen iPhone kullanıcıları takipçi silme işlemini hızlı bir şekilde yapmanın rahatlığına bu sayede erişebiliyorlar.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.