Instagram TV Kapatma

İnstagram gün geçtikçe geliştirdiği farklı içeriklerle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Instagram kullanıcıları hikâye ve video paylaşımı noktasında belirli süre sınırlamaları karşılaşmakta. Video ve hikâye paylaşımının belirli bir süre ile sınırlı tutulması… DEVAMINI OKU

İnstagram gün geçtikçe geliştirdiği farklı içeriklerle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Instagram kullanıcıları hikâye ve video paylaşımı noktasında belirli süre sınırlamaları karşılaşmakta. Video ve hikâye paylaşımının belirli bir süre ile sınırlı tutulması sonucu kullanıcıların yaşadığı bu sorunu çözmek adına IG TV platformunu aktif hale getirdi. Instagram TV’yi kullanmak için kullanıcıların mobil cihazlarına İg TV uygulamasını yükleyerek kullanabiliyor. İnstagram TV’yi mobil cihazlar üzerinden Anroid ve İos cihazları üzerinden farklı linkler üzerinden İnstagram TV kullanılabiliyor. Instagram TV kapatma için farklı seçenekler bulunuyor. Instagram TV uygulaması üzerinden kullanıcıların ayarlar menüsüne giriş yaparak TV seçeneklerini düzenle seçeneğine girmeleri gerekiyor. Orada bulunan İnstagram hesabı geçici olarak kapat seçeneği ile uygulama kısa süreli olarak kapatılabiliyor. Bunun dışında İnstagram TV kalıcı olarak kapat seçeneği üzerinden uygulamanın kapatılması mümkün.

İnstagram TV Kapatma İşleminin Tamamlanması Ne Kadar Sürüyor?

Instagram TV kapatılması kısa sürede devreye girmesine rağmen kullanıcıların bir ay ile kırk gün Instagram TV uygulamasına giriş yapmamaları halinde TV uygulaması kapatılıyor.

Instagram TV Uygulamasını Kimler Kullanıyor?

Instagram TV uygulaması takipçi sayısını artırmak isteyen, daha geniş bir kitleye ulaşmak isteyen kişiler tarafından kullanılıyor. Ayrıca ürün satışı yapan kişiler, tanıtım yapan kişilerinde bu uygulamayı oldukça fazla kullandıkları görülüyor. Uygulamayı kullanmak isteyen tüm herkesin kullanması mümkün. Bu uygulama ile kullanıcılar istedikleri içeriğe uygun yayınları kanalları üzerinden yayınlayabiliyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.