Instagram’da GIF Nasıl Paylaşılır?

İnstagram gıf gibi videolar paylaşımı sunar. Fakat bu paylaşım için gerekli bir programa ihtiyaç duyulabilir. Şu anda çok fazla seçeneğe sahip olmayan süper basit uygulamalar bulunur, ancak kolay ve düzenli… DEVAMINI OKU

İnstagram gıf gibi videolar paylaşımı sunar. Fakat bu paylaşım için gerekli bir programa ihtiyaç duyulabilir. Şu anda çok fazla seçeneğe sahip olmayan süper basit uygulamalar bulunur, ancak kolay ve düzenli bir sistem işinizi kolaylaştırır. Uygulamayı indirdikten sonra, ilk küçük GIF benzeri videonuzu çekmeye başlamadan önce kameraya erişme izniniz istenir. İnsatagram da sadece ön veya arkaya bakan kamerayı seçiniz. Hızlı bir şekilde 10 fotoğraf çekerek çalışır ve sonra bunları bir araya getirir, sıralamayı hızlandırır ve hepsini düzeltir. İnstagram’da gıf nasıl paylaşılır? Sizler için açıklanmaktadır.

Mini GIF Beğeni Videonuzu Instagram’a Nasıl Gönderirsiniz?

Mini videonuzun bir önizlemesi gösterilir ve ardından Instagram veya diğer uygulamalarınızla paylaşma seçeneği sunulur. Instagram’da paylaşmayı seçtiğinizde, resmi Instagram uygulamasını, henüz oluşturduğunuz ve düzenlemeyi oluşturduğunuz mini video ile açılmasını tetikler. Oradan, mini videonuzu, başka herhangi bir Instagram videosunu düzenlediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Mini videonuzu yayınladığınızda, takipçilerinizin ekranında otomatik olarak oynatılır.

Uygulamalar

İnstagram yayınlarınızla ilgili ilginç olan şey, video olarak kaydedilmelerine rağmen, küçük resimlerin sağ üst köşesinde veya düzenli olarak gönderilen tüm videoların yaptığı gibi yükleme sırasında küçük kamera simgesinin olmamasıdır. Bu, gerçek bir GIF resmi gibi hissettiren sadece bir küçük ekstradır. İnstagram, fotoğraf ve videoyu daha eğlenceli ve yaratıcı hale getiren bağımsız uygulamalardan sadece biridir. Ayrıca, dokuz adede kadar farklı resim içerebilen çarpıcı kolaj fotoğrafları oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulama olan mizanpajı ve bumerang kullanmak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.