Instagram’da Takip Ettiklerimi Toplu Nasıl Silerim?

Sosyal medya, özellikle de Instagram insanların hayatı olmuş durumda. Yemekten çok Instagram düşünülür oldu. Instagram kullanımı çok hızlı yayıldı. Yapılan, beğenilen ve popülerleşen paylaşımlar tüm dünyada konuşulur hale geldi. Bu… DEVAMINI OKU

Sosyal medya, özellikle de Instagram insanların hayatı olmuş durumda. Yemekten çok Instagram düşünülür oldu. Instagram kullanımı çok hızlı yayıldı. Yapılan, beğenilen ve popülerleşen paylaşımlar tüm dünyada konuşulur hale geldi. Bu durum bazı ihtiyaçları da doğurdu. Instagram’da kendi tarzını ve imajını yansıtmak isteyenler, önceden takip ettikleri hesapları takipten çıkmaya başladı. Bu hesapların sayısı az ise bu oldukça kolay bir işlem ancak sayı fazla olunca, işler karmaşık ve uğraştırıcı bir hâl alıyor. Ancak gelişen internet dünyasında bunun da çözümü var. Instagram’ın popülerleşmesi ile birlikte, Instagram’da takip ettiklerimi toplu nasıl silerim? Sorusuna cevap olacak, topluca takipten çıkma siteleri ve uygulamaları geliştirildi. Bunlardan bazıları zararlı yazılım olsa da aralarından faydalı olanlar da var. Bu faydalı uygulamalardan bazıları Instant Cleaner – for Instagram ve Clean it Up – Mass Unfollow adlı uygulamalardır.

Instant Cleaner – for Instagram

Bu uygulama Android kullanıcılarının tercih ettiği bir uygulamadır. Play Store’dan uygulama indirilerek takip edilen hesapları topluca takipten çıkmak mümkündür.

Clean it Up – Mass Unfollow

Bu uygulama ise iOS kullanıcıları için geliştirilmiş bir uygulamadır. Uygulama App Store’den indirilerek Instagram hesabına erişim izni verildiği takdirde, kolaylıkla takip edilen hesapları topluca takipten çıkartır. Bu uygulamalar ayrıca istenildiği takdirde toplu bir şekilde beğenileri de geri çekebilir veya paylaşımları da silebilir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.