İnstagram’da Yakın Arkadaş Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?

Son yılların popüler fotoğraf paylaşım sitesi olan İnstagram, güncelliğini sürekli koruyarak ehr gün yeni özellikler ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. İnsanların fotoğraf paylaşımı üzerinden büyük bir dünyanın parçası olma durumu İnstagram’ın… DEVAMINI OKU

Son yılların popüler fotoğraf paylaşım sitesi olan İnstagram, güncelliğini sürekli koruyarak ehr gün yeni özellikler ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. İnsanların fotoğraf paylaşımı üzerinden büyük bir dünyanın parçası olma durumu İnstagram’ın popülerliğini artırıyor. Hal böyle olunca da site hem mevcut kullanıcılarını memnun etmek hem de sisteme daha çok kullanıcı çekebilmek için birbirinden ilginç özellikle kendini yeniliyor. Peki, İnstagram’da Yakın Arkadaş Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?

İnstagram Hikaye (Story) Paylaşma Özelliği

İnstagram’da Yakın Arkadaş Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?

İnstagram’da Yakın Arkadaş Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?

İnstagram’ın en ses getiren güncellemelerinden biri de kullanıcıların Snapchat gibi anlık olarak hikaye paylaşabilme özelliği oldu. Bu özellik ile İnstagram kullanıcıları em kendi takipçilerine hem de takip etmeyen kişilere açık hikayelerini paylaşabiliyorlar. Hikayeler süre sınırlaması lan videolardan ve nlık görüntülerden oluşuyor. Ayrıca anlık paylaşımlar üzerine eklenebilen gifler ve geri sayım sayacı gibi özelliklerle anlık paylaşım İnstagram kullanıcılarının en çok rağbet ettiği özellik konumunda. Hikayelerin kimler tarafından görüntülediği görebilme özelliği de kullanıcıların bu uygulama hakkındaki beğenisini artırıyor. Anlık hikaye paylaşımı son yapılan güncelleme ile artık sadece istediğimiz kişilerin görebileceği şekilde paylaşabilecek hale geldi. Yakın arkadaşlarla paylaşma özelliği olarak anılan özellik oldukça fazla beğeni topladı. Peki, instagram’da yakın arkadaş özelliği nedir? nasıl kullanılır?

Yakın Arkadaş Özelliğinin Kullanımı

Hikaye paylaşım ayarları altında yakın arkadaş olarak nitelenen kişileri ekleyebileceğiniz bir liste bulunmakta, bu listeye takipçileriniz içinden istedikleriniz ekleyebiliyorsunuz ve sonraki her hikaye paylaşma anında yakın arkadaşlar seçeneğini işaretlediğiniz takdirde paylaşımlarınız sadece bu listede bulunan arkadaşlarınıza gösteriliyor.

Summary
İnstagram’da Yakın Arkadaş Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?
Article Name
İnstagram’da Yakın Arkadaş Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?
Description
İnstagram'ın en ses getiren güncellemelerinden biri de kullanıcıların Snapchat gibi anlık olarak hikaye paylaşabilme özelliği oldu. Bu özellik ile İnstagram kullanıcıları em kendi takipçilerine hem de takip etmeyen kişilere açık hikayelerini paylaşabiliyorlar.
Author
Publisher Name
İnstagramhizmetim.com
Publisher Logo

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.