Swarm Hesap Dondurma

Yer bildirim uygulamasının en güzel örneği olan swarm, neredeyse 7 den 70 e birçok kişinin kullanmış olduğu bir programdır. Bu program sayesinde kişiler bulundukları alışveriş merkezlerini, dükkânları ve birçok yeri… DEVAMINI OKU

Yer bildirim uygulamasının en güzel örneği olan swarm, neredeyse 7 den 70 e birçok kişinin kullanmış olduğu bir programdır. Bu program sayesinde kişiler bulundukları alışveriş merkezlerini, dükkânları ve birçok yeri rahatlıkla herkes ile paylaşmayı başarabilmektedir. Aynı zamanda kişiler bu uygulama ile takip ettiği arkadaşları ile arasında olan mesafeyi de konum üzerinden görebilmektedir. Peki, sizler tüm bunlara rağmen swarm hesaplarınızı silmek istiyor ve swarm hesap dondurma işlemini nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz?

Hesabınızı Yok Etmek

Swarm uygulamasında diğer uygulamalarda olduğu gibi hesap dondurması söz konusu değildir. Ancak ve ancak hesap silinebilmektedir. Fakat bu işlem ne yazık ki telefonda yer alan uygulama üzerinden gerçekleşmemektedir. Sizler eğer ki bu uygulamayı silmek istiyorsanız swarm uygulamasının resmi web sitesine bilgisayar üzerinden giriş yapmalısınız. Girmiş olduğunuz sayfada karşınıza silme sayfası adı yazan bir kısım çıkacaktır. Bu sayfaya girerek gerekli işlemleri uyguladıktan sonra rahatlıkla uygulamanızı silebilirsiniz.

Yetkililerle İletişime Geçerek Uygulamayı Silmek

Çoğu kişi swarm uygulamasını silmeyi başaramamaktadır. Çünkü telefondan bu uygulamayı silerek hesabınızı ortadan kaldırmak diye bir şey söz konusu değildir. Sizler web sitesi üzerinden swarm hesabınızla ilgili, hesap silme istediğinizi karşı tarafa mail atabilirsiniz. Böylelikle detaylı bir şekilde ifade etmiş olduğunuz şekilde uygulamanızın silme işlemi yetkili kişiler tarafından sağlanacaktır. Unutmayın ki swarm uygulamanız tamamı ile silinecektir. Hesabınızın dondurulup tekrar kullanıma açılması gibi bir durum yoktur. Bu sebepten dolayı uygulamayı tekrar kullanmak istemiyorsanız silmeyi düşünmelisiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.